Кастрація і стерилізація – слова які сьогодні стали синонімами, мають практичні відмінності. Так, стерилізація полягає у втраті твариною здатності розмноження. Кастрація – у видаленні статевих залоз хірургічним чи іншими методами. В нашій клініці проводиться самцям хірургічне видалення сімяників із придатками. Самкам – видалення яєчників разом із маткою – для профілактики можливих ускладнень в майбутньому.

Кастрація кішки

Виконується операція оваріогістеректомія – видалення яєчників та матки. Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 550 грн.

Кастрація кобеля (до 10 кг)

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 500 грн.

Кастрація кобеля (10 - 25 кг)

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 550 грн.

Кастрація кобеля (25 - 45 кг)

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 600 грн.

Кастрація кобеля (крипторх) 1 ст. скл.

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 750 грн.

Кастрація кобеля (крипторх) 2 ст. скл.

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 850 грн.

Кастрація кобеля (крипторх) 3 ст. скл.

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 950 грн.

Кастрація кобеля (понад 45 кг)

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 700 грн.

Кастрація кота

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 400 грн.

Кастрація кота (крипторх)

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 700 грн.

Кастрація самки тхора

Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 600 грн.

Кастрація самців тхорів, кролів та ін. гризунів

Ціна: 400 грн.

Кастрація суки (10 - 25кг)

Виконується операція оваріогістеректомія – видалення яєчників та матки. Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 700 грн.

Кастрація суки (25 - 45 кг)

Виконується операція оваріогістеректомія – видалення яєчників та матки. Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 800 грн.

Кастрація суки (до 10 кг)

Виконується операція оваріогістеректомія – видалення яєчників та матки. Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 600 грн.

Кастрація суки (понад 45 кг)

Виконується операція оваріогістеректомія – видалення яєчників та матки. Ціна включає анестезію, вартість проведення операції, та післяопераційне утримання на денному стаціонарі. Ціна: 900 грн.

2015 - 2018 © Ветеринарная клиника «Vet House» , г.. Винница

ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?