Тетяна Ряба

Ветеринарний лікар
Тетяна Ряба

Першу ветеринарну освіту здобувала Тульчинському технікумі ветеринарної медицини , потім навчалась в Національному універститеті біоресурсів та природокористування України , м.Киїів за спеціальністю «Ветеринарна медицина» , здобула ступінь бакалавра. Продовжила навчання в Подільському агро-технічному університеті  та здобула ступінь магістра ветеринарної медицини . Зараз навчаюсь в аспірантурі Національного університету біоресурсів та природокористування України, займаюсь науковою діяльністю.

Постійно розвиваюсь професійно - проходжу різноманітні  спеціалізовані курси , беру участь у ветеринарних науково-практичних конференціях та семінарах. Успішно пройшла  вузькопрофільне навчання  по дерматології в Школі ветеринарної дерматології в Тарту , Естонії  ( продвинутий рівень) .  Являюсь учасником щорічної дерматологічної конфереції «Зуданет» , Таллін.

В якості доповідача неодноразово виступала на семінарах для заводчиків тварин.

Маю основну спеціалізацію - дерматологію домашніх тварин. А також розвиваюсь в напрямку ендокринології та цитології .   Про свою спеціалізацію  мріяла ще з перших років навчання , адже шкірні проблеми дуже часті серед інших хвороб , а  інформації в навчальному матеріалі дуже мало, та для лікаря загальної практики дерм.захворювання ,зазвичай, є великою проблемою. Саме тому ,я вирішила розвиватись в цьому напрямку і стати максимально корисною кожній тварині , що має алергії, отити , шкірні інфекції  або інші хвороби.

Моя професія просто чудова тим , що ми цілими днями спілкуємось з хвостатими друзями  і маємо честь  їх рятувати щодня.  А найприємніша частина моєї робити , це чути що у тварини вже все добре , що лікування допомогло і надокучливі симптоми уже не турбують , чути слова вдячності за допомогу , адже в такі моменти розумієш , що скільки вкладених сил недарма.

Вдома також не буває сумно, адже  чекають домашні улюбленці : 3 собаки  - Бакстер, Шарік та Найка та 3 кота  - Сергій , Матроскін і Блеккі, що є частиною моєї сім’ї.