Василь Полюхович

Комерційний директор
Василь Полюхович

В 2016 році закінчив з відзнакою Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім.С.З. Гжицького.

Свій трудовий шлях розпочинав в ветеринарних клініках Львова та Тернополя.

В ветеринарному центрі Vet House працюю з 2017 року. Спочатку займав посаду завідувача лабораторії, пізніше на посаду лікаря, а на сьогоднішній день працюю на посаді заступника директора. Окрім того здобуваю освітньо кваліфікаційний рівень доктора філософії в Подільському державному аграрно-технічному університеті, за спеціальністю - паразитологія.

Головним кредом в житті є - “Вік живи, вік навчайся”, саме тому намагаюсь відвідувати якомога більшу кількість семінарів та майстер класів, в якості як слухача так і доповідача. Зокрема проходив кілька етапів навчання по ультразвуковій діагностиці (2017 рік, м.Київ, лектор Кудрявцев Олександр); (2018 рік, м.Вінниця, лектор Кудрявцев Олександр); (2020 рік, м.Вінниця, лектор Мазуркевич Галина).

В рамках Української Ветеринарної Конференції був слухачем семінарів по Гастроентерології (м.Львів),  Основи електрофізіології та основні порушення ритму серця (м.Київ), майстер клас по Трансфузії ( 2018 рік, м. Київ, лектор Марія Веліканова). Відвідував семінари по рентгенології, кардіології, паразитології, лабораторній діагностиці та безліч семінарів по організації роботи ветеринарної клініки, де лекторами були українські та закордонні фахівці.

Виступав і в якості доповідача по організації роботи ветеринарної клініки на Сумській щорічній ветеринарній конференції CAVC)  2019 року та з аналогічною доповіддю на конференції USAVA 2019 м. Ужгород

Маю улюбленця - таксу Фьюрі.

Хобі - почитати, що відбувається в політиці.