Володимир Рябий

Ветеринарний лікар, ортопед, травматолог
Володимир Рябий

Рябий Володимир Юрійович , лікар ветеринарної медицини , хірург-ортопед , ендоскопіст .

Освіта: Тульчинський технікум ветеринарної медицини (фельдшер) , Національний університет біоресурсів та природокористування України ( бакалавр, Ветеринарна медицина) , Подільський агро-технічний університет  (магістр, Ветеринарна медицина ). Зараз навчаюсь в аспірантурі за спеціальністю Ветеринарна медицина  в Національному університеті біоресурсів та природокористування України , веду наукову діяльність.

Жодного дня своєї професії не уявляю без профісійного розвитку, тому регулярно проходжу різноманітні курси  та мастер-класи  в своїх закордонних колег, займаюсь самовдосконаленням ,  дослідженням новітніх публікацій з діагностики та методів лікування хвороб. Проходив стажування по ендоскопічній практиці в професора Щурова  в Москві. Також пройшов мастер-клас по торакальній хірургії в видатного італійського хірурга Роберто Басадорі. Учасник щорічних національних ветеринарних конференцій.

Спеціалізуюсь на різноманітних хірургічних втручаннях , лапароскопічних операціях та ортопедії . Також веду терапевтичний прийом та проводжу ультразвукові дослідження області черевної порожнини.

Дуже люблю тварин , вдома маю трьох собак і трьох котів , які є членами моєї сім’ї .