Про нас

Vet House  - прогресивний ветеринарний центр, де працюють висококваліфіковані спеціалісти.

Лікувальна робота лікарів базується на принципах доказової медицини. Тобто, лікування тварин проводиться згідно схем та протоколів, що опираються на результати клінічних  досліджень та багаторічний досвід європейських колег. Разом з тим, лікар виконує індивідуальний підхід, аналізуючи та враховуючи особливості кожного пацієнта.

У центрі функціонує сучасна ветеринарна лабораторія, де виконується переважна більшість досліджень: загальні клінічні та біохімічні дослідження крові, цитологічні та мікроскопічні дослідження, ІФА та ІХА діагностика на вірусні хвороби, аналізи сечі тощо. Також нещодавно з'явилась нова послуга - коагулограма, для більш точної постановки діагнозу.

Окрім лабораторної діагностики, не менш важливою та об’єктивною є візуальна. В центрі проводиться УЗД органів черевної порожнини та серця (є можливість проведення із доплерографією), та рентгенологічне дослідження. Це все оснащення дає змогу лікарю виконати саме той вид досліджень, що необхідний в конкретному випадку, та в максимально швидкі терміни отримати результат.

Ми перші в Україні розмежували центр на відділення для котів і собак. Відтак, є окремі зони очікування, дві окремі спеціалізовані ветаптеки, окремі приймальні, що мінімізує контакт між тваринами. Відділення інтенсивної терапії теж розділяється на окремі кімнати для котів і собак.

У відділенні інтенсивної терапії перебувають пацієнти, які потребують безперервного моніторингу та проведення маніпуляцій, що неможливо виконати вдома. Улюбленець знаходиться в надійних руках лікаря. Тут є все необхідне обладнання для терапії. Шприцеві дозатори та інфузомати дозволяють вводити інфузійні розчини та препарати з швидкістю і кількістю, необхідними тварині в конкретному випадку. Є кисневий концентратор, апарат для штучної вентиляції легень, моніторинг пацієнта і реанімаційна бригада, що, за потреби, надає невідкладну допомогу.

Окремо варто відзначити хірургічне відділення. Наші хірурги виконують операції на внутрішніх органах, офтальмологічні, стоматологічні, ортопедичні, кастраційні тощо. Кожна операція в обов’язковому порядку виконується із супроводом анестезіолога. Він вводить тварину в сон, супроводжує анестезію під час операції, слідкує за станом тварини і після приводить тварину до свідомості.

В нашому центрі ми допоможемо Вам з проведенням вакцинацій і чіпування, лікар надасть усю необхідну інформацію з догляду, харчування та утримання улюбленця.

Крім того, в нас працюють не лише широкопрофільні спеціалісти.

В центрі ведуть прийом дерматолог, офтальмолог, ортопед, стоматолог, кардіолог, хірург і терапевт. Є можливість попереднього запису.