Допомога тваринам у Вінниці

Ортопедія та травматологія

На сьогоднішній день лікування захворювань опорно-рухового апарату є досить частими, причина цього в тому, що травми тварини отримують дуже часто. Причому травми відбуваються не тільки при падінні з вікна чи ДТП, але і на звичайних прогулянках, при грі або навіть вдома. Багато порід кішок і собак схильні до захворювань опорно-рухового апарату. Саме тому в нашому центрі працює лікар ортопед, який спеціалізується на травмах та захворюваннях опорно-рухового апарату.

Однією з умов успішного лікування травм у собак та котів є точна діагностика, для виконання якої лікар ортопед використовує перш за все фізікальний огляд, проводить різноманітні ортопедичні тести та використовує цифрову рентгенографію.

В нашому центрі проводяться найрізноманітніші ортопедичні операції, зокрема: лікування переломів, суглобів, вивихів, операції на зв'язках та сухожиллях. Наше технічне оснащення дозволяє нам робити унікальні операції на хребті та багато інших операцій.

Важливим в ортопедії є також післяопераційний період, зокрема післяопераційна реабілітація. Наш ортопед надасть всі необхідні рекомендації, які будуть необхідні для швидкої реабілітації.