Правила перебування тварин у відділені інтенсивної терапії

В інтенсивній терапії перебувають тварини, які потребують цілодобового моніторингу та проведення лікувальних та діагностичних процедур.

В відділення інтенсивної терапії приймаються тварини, які мають діючі профілактичні щеплення проти вірусних та інфекційних захворювань, а також обробки від екто- та ендопаразитів. За відсутності щеплень проводиться тестування на виявлення відповідних захворювань в разі відсутності захворювань тварина вакцинується (якщо її стан дозволяє провести щеплення) та госпіталізується в відділення ІТ. В разі відсутності обробок тварина може бути оброблена перед госпіталізацією. 

Відвідування пацієнтів в відділенні інтенсивної терапії проводиться в години відвідування, а саме:

  • ранкове відвідування з 11:00 до 12:00
  • вечірнє відвідування з 17:00 до 18:00

Обзвон власників, тварини яких перебувають на лікуванні в відділенні інтенсивної терапії, здійснюється двічі на день:

  • ранковий обзвон з 09:00 до 11:00
  • вечірній обзвон з 16:00 до 19:00
  • при погіршенні стану дзвінки можливі в будь - яку пору доби

Оплата рахунків здійснюється власником тварини авансово. В разі відсутності авансу та/або несплати виставлених рахунків, тварині за потреби надається знеболення, всі інші лікувальні та діагностичні маніпуляції не проводяться до сплати рахунків. 

Якщо власник тварини або представник власника не забирає тварину з центру та (або) не оплачує рахунки понад 3 доби, тварина автоматично переходить у власність центру, але разом з тим  власник не звільняється від оплати виставлених рахунків.