Планування подорожі з улюбленцем

Коли ви плануєте сімейну відпустку, потрібно вирішити,  що робити з вашим чотирилапим другом.

Питання в тому брати чи не брати тварину в подорож, залежить від самої тварини. Зважте всі “за” і “проти”. Для старих та тих, яким потрібно регулярне вживання медичних препаратів, або для тих, які не пристосовані до стресових ситуацій, краще залишитись вдома. Якщо є можливість, то віддайте тварину близьким, а ні, то влаштувати улюбленця у  спеціальний готель, де за ним приглянуть кваліфіковані спеціалісти.

Якщо ж ви все таки вирішили взяти улюбленця з собою, то маєте розуміти, що подорожувати з твариною, це те саме що подорожувати з дитиною, – необхідно заздалегідь підготуватись.

Спланувати все наперед – найважливіша частина подорожі з чотирилапим. Якщо ви вирішили скористатись літаком, то авіалінії пропонують два варіанти: під час перельоту тварина буде в багажному відділенні, або ж з вами в спеціальній клітці(якщо тварина невеликих розмірів).

Якщо ж ви будете подорожувати автомобілем і ваш улюбленець не звик до довгих поїздок, радимо вам здійснити кілька коротких виїздів з ним перед самою подорожжю. Дуже важливо надійно закріпити тварину в авто, використовуючи транспортувальну клітку або страхувальні ремені, об’єднані з ременями безпеки в авто. Незакріплені тварини не лише ризикують поранитись, але і спровокувати автомобільну аварію, відволікаючи та заважаючи водію.

Ніколи не залишайте тварину в авто, навіть на короткий час. За кілька хвилин температура в авто значно підвищується, що є прямою загрозою для життя тварини. В разі якщо ви запідозрили в вашого улюбленця тепловий удар, не знижуйте температуру різко, краще перемістити тварину в прохолодне місце.

Пакуючи речі для тварини, не забувайте про їжу, іграшки, ланцюги, необхідні ліки, на весь період відпустки. Потрібно запастись достатньою кількістю води. Якщо тварина в момент від’їзду лікується, проконсультуйтесь з ветеринаром як за нею доглядати протягом цього часу.

Впевніться, що ваш улюбленець має значок на нашийнику з вашим номером телефону, щоб в разі потреби з вами могли зв’язатись.

А також перед від’їздом сплануйте огляд тварини у ветеринара, щоб бути певним, що тварина здорова і готова разом з вами пізнавати світ.

Гарної вам відпустки!

2015 - 2019 © Ветеринарная клиника «Vet House» , г.. Винница

ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?