Єноти. Чи можуть дикі тварини стати домашніми улюбленцями

Більшість людей навіть не можуть уявити, як це мати єнота за домашню тварину, але ті щасливчики, в яких вони живуть, вважають їх цікавими і кумедними компаньйонами.

Чи легально тримати єнота як домашню тваринку?

Інтерес до єнотів, як домашніх тварин, з’явився відносно недавно. І, на щастя, в нашій країні тримати єнотів – легально.

Якщо ви все таки наважились прийняти тваринку у свою родину, краще взяти її з розплідника і бажано у ранньому віці. Це допоможе їй бути більш соціалізованою і менш схильною до кусання (єноти кусаються, особливо, якщо налякані. Тому будьте готові до цього).

Як довго живуть єноти?

Якщо за єнотом гарно доглядати, турбуватись, приділяти достатню кількість уваги, ретельно стежити за його здоров‘ям, то тварина може прожити 10-15років. Якщо єнот одомашнений, його не можна просто взяти і випустити. Він не в змозі прожити без людської опіки. Тому, перш ніж придбати таку тварину, звичайно, потрібно добре подумати.

Ветеринарна допомога для єнотів

Також заздалегідь варто знайти ветеринара, який погодиться надавати медичну допомогу такій тварині. Хоч тримати єнотів в нашій країні легально, але знайти лікаря, який зможе оглянути і полікувати вашого улюбленця, буде складно.

Єноти можуть хворіти звичними хворобами для домашніх тварин, таких як коти і собаки. Це частіше всього ожиріння, шкірні інфекції, застуда, інфекції сечовивідних шляхів, та деякі інші, які можуть змусити вас звернутись за допомогою до ветеринарної клініки.

Чим же годувати таку незвичну тваринку?

Раціон єнотів досить широкий – овочі, фрукти, а також м‘ясні продукти.

Єнот в побуті

Єноти не маленькі, тому більшість людей, які тримають їх в будинку, використовують вольєр, щоб можна було закрити улюбленця, поки нікого немає вдома. Більшість свого часу єноти шастають по будинку, граються, вилазять на меблі, розвідують і бешкетують. Тварини досить активні, тому не варто їх весь час тримати без вигулу.

2015 - 2019 © Ветеринарная клиника «Vet House» , г.. Винница

ВЕТЕРИНАРНА АПТЕКА

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?