38
19-21 січня наш головний лікар Коломієць Олена Леонідівна пройшла теоретичне та практичне навчання по офтальмології в ветеринарному шпиталі Genesis. Прослухала авторський курс у практикуючого лікаря офтальмолога Музичука Богдана Геннадійовича.
Щиро вдячні лектору та шпиталю за знання та досвід, яким вони поділились. З нетерпінням чекаємо трьох наступних блоків навчання. А Олені Леонідівні бажаємо натхнення та успіхів в лікуванні офтальмологічних пацієнтів! Далі буде…