Рентгенографія

Рентгенографія є одним із найточніших і найпопулярніших методів для отримання інформації при первинній діагностиці. Рентгенографічне дослідження є важливим діагностичним методом дослідження опорно-рухового апарату, органів грудної та черевної порожнини. 

На сьогоднішній день в нашому центрі функціонує рентген кабінет, де ваш улюбленець може отримати швидку та якісну  рентгенодіагностику. Якість отриманих рентгенівських знімків напряму залежить від обладнання, на якому виконується дослідження та професійних навичок лікаря-рентгенолога. Саме тому ми використовуємо цифровий рентген-апарат, який дозволяє зробити знімок за лічені секунди. Для оцифровування ми використовуємо CR-систему Kodak, яка дозволяє отримувати знімки високої якості. Їх можна піддавати комп'ютерній обробці для підвищення інформативності знімків. Варто також зазначити, що на сьогоднішній день, завдяки використанню сучасних рентгенологічних апаратів кількість випромінювання, яке вони виділяють, є мінімальним. Тому проведення рентгендіагностики є безпечним як для пацієнта, так і для власників, які фіксують тварину.

Всі лікарі, які працюють в нашому центрі, пройшли навчання по рентген діагностиці, а тому можуть якісно провести рентгенографію та розшифрувати отримані рентген знімки.

Окрім дослідження опорно-рухового апарату, органів грудної та черевної порожнини, ми проводимо спеціальні, а в деякій мірі і унікальні рентгенологічні дослідження із використанням рентгеноконтрастних речовин. Зокрема  внутрішньовенну урографію для дослідження нирок і сечових шляхів, мієлографію - введення контрастних речовин в спинномозковий канал, рентген дослідження з барієм  для діагностики захворювань стравоходу, шлунку, кишечника, для виявлення наявності сторонніх тіл.

Ще однією перевагою проведення рентген діагностики в ВЦ Vet House, є те що всі знімки ми видаємо власнику записаними на диск в спеціальному медичному форматі DICOM,  в цьому форматі лікар може переглядати та змінювати налаштування знімку для того аби чітко “під себе” візуалізувати ту чи іншу ділянку чи орган. Також ми можемо надіслати необхідні файли на вашу електронну адресу.

Важливе значення в рентген діагностиці має підготовка тварини до дослідження та фіксація тварини під час проведення рентгенограми. Всю інформацію з радістю нададуть наші адміністратори або лікарі при записі на процедуру.