Чесні відгуки від реальних клієнтів

Відгуки про нашу роботу

Хочу висловити велику подяку лікарям клінікі за професіоналіне та якісне відношення до своєї справи. 14 .01.22. мої дві кішки були тут прооперовані (кастрація) .Операція зроблена дуже якісно. Ще раз дуже дякую за ваш професіоналізм і уважне відношення.
Аурелія Кметюк
Хочемо виразити подяку справжнім професіоналам , лікарям клініки VetHouse, Олександру Барбазюк, Олександру Хмельовському, за врятоване життя нашого песика (франц.бульдог )Стіча .Нехай все добро зроблене вами повертається до Вас сторицею . Ви найкращі !!!
Марина Козяр
Такса Ніка... Дякуючи персоналу клініки моє маленьке чудо не просто ходить і не просто бігає. Вона літає. Так, вона літає, а ми із жахом згадуємо той час, коли наша Ніка перестала ходити. Вона дивилася мені в очі своїми собачими очима, а я точно такими ж,
Олег Парфілов
Хочу подякувати команді клініки за високий професіоналізм, сучасні технології, за роботу від серця і любов до пухнастих друзів. Ви змінили моє ставлення до ветеринарних послуг, через вашу працю і турботу, ставлення до кожної тваринки як до власної, велику людяність тепер можу без страху і з спокійним серцем довірити своїх улюбленців в надійні руки висококваліфікованих спеціалістів і в чудові естетичні і сучасні умови. Велика подяка за цілодобову працю, швидку допомогу і постійний супровід під час лікування від моєї коханої Датчес, кота Кузі і маленької Агріпінки чудовій команді клініки Ветхаус. Дякую за те, що ви є!
Світлана
Дуже важко коли улюбленця спідкає біда. Нашу кішечку Марго збив автомобіль. Здавалось виходу не було, але нам пощастило потрапити у надійні, професійні та турботливі руки персоналу клініки ВетХаус. Дякуємо щиро хірургу Володимиру Юрієвичу та його колегам. За успішну операцію кішечки та турботу і піклування після операціі. Ми прикладемо всі зусилля щоб одужати і приїхати до вас в гості на каву, а не як пацієнти. Низький уклін та міцного здоровя всім працівникам клініки. дякуємо вам за щирість, турботу та віру в своїх пацієнтів.
Станіслава