Чесні відгуки від реальних клієнтів

Відгуки про нашу роботу

Велика Вдячність хірургу Віталію Каптенару.
Є з чим порівняти ,тому що перед операцією ми консультувались у Київській клініці🤦🏻‍♀️Нам там приплели все що могло бути .Дякую лікарю за коректні діагнози,супровід після операції,турботу за тварину.Також важливим є те що лікар Вас сповіщає про стан та діагнози тваринки під час операції ,також підтверджує це знімками.Подяка-це найменше слово яке існує,щоб виявити захоплення від лікаря та клініки і персоналу в цілому !
Олена
Хочу подякувати персоналу клініки Vet House. Щиро дякуємо лікарю Хмельовскому Олександру Володимировичу за професіоналізм і відношення до нашої кішка,після лікування Дейзі почуває себе добре. Дякую!!! Рекомендую центр Vet House!!!
Анжнла
Вже в черговий раз звертаюся в клініку з екстренною допомогою для свого чотириногого друга, і кожен раз захоплююся професіоналізмом лікарів та рівнем надання послуг.
П'ять років тому в зв'язку з важким піроплазмозом довелося оббігати майже всі ветеринарні клініки Вінниці, VetHouse виявилася найкращою по всіх показниках, починаючи від швидких аналізів крові, точної діагностики, і до повного лікування. Тут змогли витягти собаку з того світу, взявши все під свій контроль, за що лікарям велика подяка. На жаль, вже не пам'ятаю усіх лікарів, які допомагали того разу, а сьогодні був на прийомі в Коломієць Олени Леонідівни, велика їй подяка за детальний огляд, діагностику і консультацію!
Хотілося б лише, щоб була така ж клініка, але для людей, їм в плані медичних закладів Вінниці пощастило менше, ніж тваринам))
Тарас Мельник
Хочу подякувати лікарям і висловити подяку, кішка отруїлась отрутоюдля пацюків, і лікарі бездоганно відреагували, мій улюбленець був врятований, ще я був здивований тим що після того як я забрав додому свою кішку то ще деякій час мені звонили і цікавились станом, ДЯКУЮ і буду рекомендувати тільки цю клініку.
Юрій Полупанов
Хочу висловити велику подяку лікарям клінікі за професіоналіне та якісне відношення до своєї справи. 14 .01.22. мої дві кішки були тут прооперовані (кастрація) .Операція зроблена дуже якісно. Ще раз дуже дякую за ваш професіоналізм і уважне відношення.
Аурелія Кметюк
Хочемо виразити подяку справжнім професіоналам , лікарям клініки VetHouse, Олександру Барбазюк, Олександру Хмельовському, за врятоване життя нашого песика (франц.бульдог )Стіча .Нехай все добро зроблене вами повертається до Вас сторицею . Ви найкращі !!!
Марина Козяр
Такса Ніка... Дякуючи персоналу клініки моє маленьке чудо не просто ходить і не просто бігає. Вона літає. Так, вона літає, а ми із жахом згадуємо той час, коли наша Ніка перестала ходити. Вона дивилася мені в очі своїми собачими очима, а я точно такими ж,
Олег Парфілов
Хочу подякувати команді клініки за високий професіоналізм, сучасні технології, за роботу від серця і любов до пухнастих друзів. Ви змінили моє ставлення до ветеринарних послуг, через вашу працю і турботу, ставлення до кожної тваринки як до власної, велику людяність тепер можу без страху і з спокійним серцем довірити своїх улюбленців в надійні руки висококваліфікованих спеціалістів і в чудові естетичні і сучасні умови. Велика подяка за цілодобову працю, швидку допомогу і постійний супровід під час лікування від моєї коханої Датчес, кота Кузі і маленької Агріпінки чудовій команді клініки Ветхаус. Дякую за те, що ви є!
Світлана
Дуже важко коли улюбленця спідкає біда. Нашу кішечку Марго збив автомобіль. Здавалось виходу не було, але нам пощастило потрапити у надійні, професійні та турботливі руки персоналу клініки ВетХаус. Дякуємо щиро хірургу Володимиру Юрієвичу та його колегам. За успішну операцію кішечки та турботу і піклування після операціі. Ми прикладемо всі зусилля щоб одужати і приїхати до вас в гості на каву, а не як пацієнти. Низький уклін та міцного здоровя всім працівникам клініки. дякуємо вам за щирість, турботу та віру в своїх пацієнтів.
Станіслава