Кардіологія

Велике значення в нашому центрі приділяється кардіології. Відтак щоденно чергує лікар кардіолог, який обстежить серце вашого улюбленця, надасть рекомендації та за потреби призначить лікування.

Існує ряд факторів, за наявності яких ми рекомендуємо регулярний профілактичний огляд кардіолога. Такі як підготовка до анестезії та породна схильність до хвороб серця. У нас проводяться різні види діагностичних кардіологічних досліджень. Ультразвукове дослідження серця (ЕХОКГ) може бути скринінгове та поглиблене з доплерографією. Проводимо ЕКГ (кардіограма) серця та рентгенографію. Ці дослідження дозволяють попередити або діагностувати різноманітні серцеві хвороби на ранніх стадіях, особливо у порід “групи ризику” - це коти британської, шотландської та персидської порід, сфінкси, мейн-куни, собаки породи доберман, боксер, такса, пудель, спанієль, лабрадор і всі представники гігантських порід.

Наші кардіологи завдяки своїй кваліфікації і спеціалізованому діагностичному обладнанню мають можливість швидко визначити характер патології, встановити діагноз, сформувати план лікування та контролювати ефективність терапії.