Інтенсивна терапія

Відділення інтенсивної терапії - важлива ланка в лікувальному процесі. Саме сюди потрапляють тварини у важкому стані, які потребують інтенсивного лікування та постійного моніторингу стану. 

У відділенні ІТ тварини перебувають в окремих боксах з вентиляцією та регулюванням температури. Це особливо важливо для тварин в післяопераційний період чи при інших важких станах, коли знижується температура тіла. Тут ми теж розділили віділення на окремі кімнати для котів та собак, щоб зменшити кількість стресу у тварин.

Цілодобовий моніторинг та лікування забезпечується сучасним устаткуванням та кваліфікованими лікарями і асистентами. Тут є кисневі бокси з концентраторами кисню. Інфузоматами та шприцевими дозаторами здійснюють чітке дозоване введення лікарських препаратів та інфузійних розчинів різних об’ємів. Лікар має змогу виставити швидкість, з якою необхідно здійснювати інфузія, а також об’єм, що має бути введений за певний період часу.

Наявність у відділенні інтенсивної терапії  УЗД апарату, власної лабораторії центру та рентген кабінету, дозволяє лікарям своєчасно визначати будь-які зміни у стані тварини та швидко скорегувати схему лікування. 

Ще одним важливим аспектом в функціонуванні інтенсивної терапії є зосередженість лікаря та асистентів. Саме тому відділення ІТ працює за певним регламентом, де чітко визначені години відвідувань тварин власниками, заплановані години обдзвону та чіткий порядок виписки. Все це дає можливість лікарю спланувати процес лікування та моніторинг тварин і не переривати його за обставин, які не передбачені регламентом.