Терапія

Терапія - це один з важливих напрямків роботи для лікаря ветеринарної медицини. Однією з головних цілей терапевтичного прийому є профілактика різних захворювань. Також на таких прийомах відбуваться збір анамезу, діагностика, підбір методу лікування та, за необхідності, направлення пацієнтів до вузькопрофільних спеціалістів. Діагностика починається з клінічного огляду лікаря з плануванням подальших заходів. У нас є все необхідне обладнання та можливості для повноцінного всебічного обстеження пацієнта.

Лікування тварин відбувається за принципами доказової ветеринарної медицини. Ми використовуємо в своїй практиці найсучасніші методики лікування, користуємось препаратами, які мають доведену ефективність. Ми не лікуємо гомеопатичними пігулками та іншими недієвими препаратами. Якщо стан тварини потребує госпіталізації, її залишають у відділенні інтенсивної терапії, де забезпечується необхідне лікування та цілодобовий нагляд лікар.
Терапевти, так як і інші вузькопрофільні лікарі, проводять контроль своїх пацієнтів, запрошують їх на повторні прийоми, а також здійснюють обдзвон до моменту закриття діагнозу.