Лабораторна діагностика

Важливу роль в функціонуванні нашого центру відіграє лабораторія, в якій невідкладно виконуються всі необхідні лабораторні дослідження.

Сучасне обладнання дає можливість отримати результати лабораторних досліджень в той же день. Є також ряд дослідження, результати яких можуть бути спростувати діагноз, визначити прогноз щодо лікування, а також під час самого лікування визначити його ефективність. Це дає змогу за необхістю вчасно скорегувати лікування.

Лабораторне обладнання в нашому центрі має виключно ветеринарне спрямування. Все обладнання проходить  метрологічний контроль, щоденну перевірку контрольними зразками та вчасно проходить калібровку. Безперервну роботу лабораторії забезпечують лаборанти. Всі вони в першу чергу лікарі ветеринарної медицини. Адже в ветеринарній лабораторії існує ряд відмінностей від медичної. Тому для нашого центру є принциповим те, що лабораторні дослідження виконуються в ветеринарній лабораторії та лаборантами-ветеринарами.

Наші лаборанти проходять навчання в найповажніших українських та закордонних знавців лабораторної справи. Це дозволяє нам проводити діагностику, яка є унікальною для нашого міста. Спектр аналізів дуже широкий і починається рутинними загальним та біохімічним аналізом крові, аналізом сечі та калу, проведенням імуноферментних та імунохроматографічних аналізів, проведенням різних видів цитологічних та мікроскопічних досліджень і закінчується дослідженням електролітів, проведенням коагулограми та інших досліджень.