Про наш центр

Історія заснування

Vet House - це провідний інноваційний діагностично-лікувальний центр, який працює за принципами доказової медицини.

Саме тому постановка діагнозу  базується на клінічному огляді, інструментальній та лабораторній діагностиці. А у лікуванні використовуються препарати, ефективність яких підтверджена низкою досліджень.

Співробітники нашого ветеринарного центру - це дипломовані фахівці. Ми ніколи не зупиняємось на досягнутому, постійно працюємо над удосконаленням своїх знань та умінь. Весь персонал приймає участь у конференціях, відвідує різні семінари, майстер-класи, як в Україні так і за кордоном. Багато наших лікарів виступають у ролі лекторів на різних семінарах. Також до нас приїжджають колеги з різних міст, щоб перейняти набутий нами досвід.

Наша команда

Ми одні з небагатьох в Україні, хто надає такий широкий спектр ветеринарних послуг в одному місці. Кожна приймальна кімната запезпечена усім необхідним для комфортного прийому, а головне - якісними ультразвуковими апаратами. То ж вам не доведеться чекати на уз-діагностику, її можна зробити одразу. Окрім того в центрі є можливість рентгенографії, а результат отримати на пошту чи на диск. Також на базі клініки працює лабораторія. Наша хірургія оснащена сучасним обладнанням для проведення операцій будь-якої складності. А важких пацієнтів лікуємо у відділенні інтенсивної терапії. 

В нашому центрі передбачено попередній запис на прийом. Записатись можна під час особистої присутності в центрі, в телефонному режимі або через зручні для Вас ресурси: Messenger, Instagram, Viber, електронну пошту. Попередній запис не перешкоджає можливості прийому ургентних пацієнтів. Саме тому щоденно чергує лікар інтенсивної терапії. 

Ми перші в Україні перейняли досвід європейських та американських колег і розмежували центр на окремі відділення для котів та собак. Відтак, у нас функціонує дві окремі зони очікування. У кожній зоні представлені відповідні аптеки та каси для розрахунку. Прийом тварин також проводиться в окремих приймальнях. Такий механізм розділення на відділення для котів та відділення для собак, дозволив нам  мінімізувати контакт між ними та вберегти тварин від додаткового стресу. Аналогічний принцип розділення існує і у відділенні інтенсивної терапії.

Поки ви чекаєте на прийом, адміністратор запропонує скуштувати смачної кави, а в залі очікування ви можете скористатись швидкісним Wi-Fi. Недарма в залах очікування розміщенні і зоомагазин. Поки ви очікуєте на прийом, є можливість поспілкуватись з консультантом. Він розповість вам багато цікавих речей по годівлі, обробках від ендо- та ектопаразитів, а також обговорить деталі догляду та утримання вашого улюбленця.

Варто відмітити і сервіс, який ми надаємо нашим пацієнтам. Адміністратори   центру нагадають вам про необхідність вакцинації, обробки від паразитів, а також про майбутній запис на прийом. При амбулаторному лікуванні лікарі не залишуть вас наодинці, а зателефонують, щоб дізнатись про стан тварини, скорегують лікування та нададуть відповідь на всі запитання, які у вас виникнуть. А якщо тваринка залишилась на відділенні інтенсивної терапії, лікар теж неодноразово зателефонує, аби повідомити про самопочуття та стан пухнастика. А наші асистенти з задоволенням зроблять для вас фото улюбленця, щоб подарувати вам трохи спокою.

Гордістю нашого центру є вузькопрофільні спеціалісти, які досягли вершин, навчаючись у закордонних та українських “лідерів думки“ в тій чи іншій галузі ветеринарії. На сьогоднішній день в нас представлені вузькопрофільні спеціалісти в галузі анестезіології, дерматології, стоматології, ортопедії, офтальмології, кардіології, ендокринології, ендоскопії та неврології.

Зручність співпраці з ВЦ Vet House, полягає і в тому, що всі результати досліджень, історії хвороби та інші записи по лікуванню вашої тварини ведуться в електронному вигляді. Вам не потрібно зберігати паперові виписки, результати аналізів та інші документи, все це ви можете отримати на Viber  або електронну пошту.