Наші принципи

Принцип 1 - принцип доказової медицини

В ветеринарному центрі Vet House лікування проводить за принципами доказової ветеринарної медицини. Для лікування застосовують препарати та схеми, які використовують наші американські та європейські колеги та які мають доведену ефективність та дієвість. Ми не лікуємо препаратами, які не мають доказової бази.  з
Зокрема, ми не використовуємо гомеопатичні та імуностимулюючі препарати. В арсеналі наших лікарів та нашої аптеки ви не побачите таких препаратів, як анфлурон, фоспреніл, гамавіт, адже ці препарати вже досить давно відносяться до категорії “фуфломіцинів”.

Принцип 2 - принцип профілактики захворювань

Ми дотримуємось принципу, що краще профілактувати хворобу, ніж її лікувати. Тому при кожній нагоді ми пропагуємо власникам механізми профілактики захворювань, починаючи від профілактичних щеплень, протипаразитарних обробок, гігієною тварини і закінчуючи щорічною диспансеризацією, під час якої виявляються та порівнюються навіть найменші відхилення в стані тварини.

Принцип 3 - лікуємо тварин з діагнозом

Лікуємо тварин, які мають діагноз. Ми не лікуємо навмання, адже робити видимість лікування -  це не наш метод. Оскільки таке лікування призводить до втрати часу, а іноді і до “заліковування” тварини, що в кінцевому результаті стає причиною незворотних наслідків. Тому за своїм принципом ми проводим обстеження, ставим діагноз, а вже потім лікуємо.

Принцип 4 - в самих безнадійних випадках намагаємось допомогти

В самих безнадійних станах тварини ми не опускаємо руки і беремось за лікування тварини. Навіть якщо прогнозовані шанси дорівнюють нулю. Тварина - це живий організм, який має право на життя, тому ми до останнього боремось за її здоров’я.

Принцип 5 - ми не евтаназуємо тварин, які мають шанс на життя

Ми не проводимо евтаназію тварини, якщо на це немає медичних показань, і вона має шанс на життя. Коли ж тварина страждає від болю, який вже не купірується, проводиться гуманна евтаназія.