Чіпування

Ветеринарний центр Vet House надає послуги ідентифікації та реєстрації тварини в міжнародній базі домашніх тварин Animal ID.

Ми рекомендуємо проводити чіпування тварин з декількох причин. По-перше, ідентифікація тварин необхідна в випадку закордонних подорожей. По-друге, якщо раптом тварина загубилась, можна відсканувати код мікрочіпу та через пошукову систему у базі ідентифікованих тварин відшукати власника.

Процедура ідентифікації (чіпування) є безболісною та безпечною і полягає у вживленні мікрочіпа під шкіру тварини, та внесення унікального коду мікрочіпу до міжнародної бази.

Для ідентифікації ми використовуємо мікрочіпи, які відповідають вимогам ISO 11784 та ISO 11785 та визнаються в усьому світі.

Після чіпування та реєстрації в міжнародній базі ви отримаєте картку реєстрації тварини, а наші лікарі зроблять відмітку у сертифікаті про вакцинації та обробки або ветеринарно-санітарному паспорті тварини. Всі дані вносяться до міжнародної бази  згідно законодавства України  про захист персональних даних і є недоступними для третіх осіб без згоди власника.