Ендоскопія

Ендоскопічне дослідження дозволяє нам діагностувати захворювання порожнинних структур в організмі тварини, зокрема стравоходу, шлунка, носових ходів, гортані, бронхів прямої кишки та інших органів. Унікальність методу дозволяє провести огляд, не наносячи тварини травм у вигляді розрізів тканин. Даний метод огляду внутрішніх органів і порожнин проводиться з використанням спеціального обладнання - ендоскопа. При даному виді діагностики доступ здійснюється через природні отвори ( ніс, рот, та ін.) або через мінімальний розріз. Сама процедура ендоскопії проводиться під загальним наркозом.

Цей напрямок активно розвивається в нашому центрі, адже за допомогою даної процедури ми можемо діагностувати ряд патологій та проводити діагностично-терапевтичні маніпуляції.

За допомогою ендоскопії наші лікарі проводять діагностику органів дихальної системи. Ми проводимо риноскопію(огляд носової порожнини за допомогою ендоскопу), трахеобронхоскопію(ендоскопічне дослідження трахеї і бронхів), ларингоскопію ( ендоскопічний огляд гортані) та органів травлення - езофагоскопію (огляд стравоходу) , гастроскопію - (огляд шлунку)

Під час дослідження проводиться огляд слизової оболонки. При виявленні в ході дослідження сторонніх тіл або інших патологій через ендоскоп в відповідний отвір лікар вводиться додатковий інструмент - маніпулятор. За допомогою нього проводиться видалення стороннього тіла.

До ендоскопічних маніпуляцій відноситься і лапароскопічні кастрації, які також проводяться в нашому центрі.