Вакцинація

Вакцинація - це простий, безпечний та дієвий спосіб профілактики вашої тварини від різних видів інфекційних захворювань. Адже важливо профілактувати, щоб уникнути зараження та подальшого складного лікування. Відтак ми пропагандуємо планові щеплення вашого улюбленця на протязі всього його життя. Введення вакцини формує імунітет проти інфекційних захворювань, зі збудниками яких улюбленець може зустрітись будь-якої миті.

В нашому центрі використовуються найякісніші та найефективніші вакцини виробництва США та Нідерландів, які зареєстровані та сертифіковані в Україні. Ми співпрацюємо з офіційними дистриб'юторами, які гарантують якість вакцини та забезпечують належні умови доставки до нашого центру.

В ВЦ VetHouse проводяться вакцинації собак проти сказу, чуми, парвовірусного ентериту, парагрипу, аденовірусу собак, лептоспірозу та котів - проти сказу, панлейкопенії, герпесвірусної та каліцівірусної інфекції, а також проти хламідіозу;. Також ми вакцинуємо кролів проти міксоматозу та геморагічної хвороби. Окремо відмічаємо необхідність щеплення тварин проти сказу, оскільки це невиліковне захворювання спільне для тварини та людини.

Всі щеплення в нашому центрі проводяться згідно рекомендацій міжнародної ветеринарної асоціації дрібних домашніх тварин WSAVA,  відповідають чинному законодавству України та настановам до вакцин. Відповідно до рекомендацій WSAVA ми розпочинаємо щеплення з 6-8 тижневого віку та підбираємо найбільш оптимальну схему вакцинації для вашої тварини, згідно її віку особливостей утримання та інших чинників.

Дані про щеплення заносяться в програмне забезпечення нашого центру. Там відбувається планування наступних етапів щеплень, планування нагадувань про наближення часу повторного щеплення, про що вам завчасно повідомить наш консультант.

Після щеплень ми безкоштовно видаємо сертифікат про вакцинації та обробки, в яких фіксуємо відмітки про проведені щеплення, обробки, чіпування та інші дані. Виданий вам сертифікат може використовуватись для внутрішнього користування в межах України, але не є документом, який необхідний для виїзду за кордон. Якщо ви плануєте виїзд за кордон з твариною, ми допоможемо оформити ветеринарно-санітарний паспорт на тварину, який необхідний для виїзду, провести необхідні щеплення та чіпування і за потреби надати супровід у проведенні дослідження титру антитіл на сказ.