Підготовка до візиту в ветеринарний центр Vet House

Для того щоб Ваш візит в ветеринарный центр Vet House відбувся без будь - яких “сюрпризів”, слід дотримуватися кількох правил:

Правило 1.

Плануючи візит в ветеринарний центр слід попередньо записатись на прийом. Оскільки він ведеться за попереднім записом, а очікування з твариною в ветеринарному закладі може негативно вплинути на стан тварини. Улюбленець може піддаватись стресу через незнайому обстановку, людей, запахи та інші чинники.

Ще однією перевагою, коли ви завчасно заплануєте візит є те, що адміністратор порекомендує вам лікаря, який спеціалізується на саме вашій проблемі.

Якщо ви доставляєте тварину в ургентному стані, про це також слід повідомити. Це необхідно для того, щоб лікар інтенсивної терапії максимально підготувався до прийому такої тварини, аби не втрачати дорогоцінного часу.

Правило 2.

Обов’язково потрібно взяти із собою ветеринарний паспорт тварини. Оскільки, за наявності укусів на тварині чи симптомів схожих на симптоми сказу, необхідно показати паспорт з наявними щепленнями проти сказу. За відсутності підтвердження вакцинації проти сказу, згідно законодавства України, лікарям заборонено приймати таких тварин. Також важливими для лікаря будуть відмітки в паспорті про протипаразитарні обробки. Якщо улюбленець проходив лікування чи діагностику в інших ветклініках, то вам необхідно взяти виписки з історій хвороб, результати діагностики.  Це  надасть можливість лікарю побачити, чим хворіла тварина раніше, яке лікування застосовувалось. Також він зможе порівняти, якими були результати діагностики раніше і наскільки вони змінились. Важливими стануть для лікаря і фото та відео симптомів, які спостерігали в тварини.

Правило 3.

Тварину має супроводжувати людина, яка найбільше інформації знає про тварину. Про її життя до хвороби та про саму хворобу, коли почались симптоми, як це сталось, які події цьому передували. Чим повніший анамнез, тим більше шансів в лікаря зрозуміти хворобу, призначити потрібну діагностику та якомога швидше розпочати лікування.

Правило 4.

Плануючи повне обстеження, слід підготувати тварину до можливої ультразвукової та лабораторної діагностики. Перед проведенням ультразвукової діагностики органів черевної порожнини слід витримати 12 годинну голодну дієту, не обмежуючи тварину у воді та за 2-3 години до самої процедури обмежити тварину в сечовипусканні, оскільки може знадобитись прицільне дослідження сечового міхура та проведення цистоцентезу. Голодна дієта не потрібна на проведення УЗД серця.      6-7 годинна голодна дієта необхідна також перед проведенням біохімічного аналізу крові. При проведенні будь-яких інших лабораторних досліджень немає необхідності в голодній дієті. Але незалежно від того, який буде прийом та діагностика, рекомендовано в будь-якому випадку не годувати тварину протягом 2 годин.

Правило 5.

Їдучи до лікаря візьміть з собою нашийник, поводок і намордник. Незалежно від того наскільки спокійний характер вашої тварини, в новій незнайомій обстановці вона може поводити себе неспокійно та проявляти агресію, намагатись тікати. Якщо будете з котом, то його краще транспортувати в закритій переносці.

Правило 6.

Ще однією вимогою до супроводжуючих осіб - це повноліття, адже будучи на прийомі необхідно буде приймати певні рішення, щодо лікування, діагностики, оплаті послуг та ін.. В деяких випадках супроводжувати має дві особи. Наприклад, для проведення рентгенологічного дослідження потрібно дві особи, які не мають протипоказань до рентгенографії.

Правило 7.

Якщо в вашої тварини є симптоми, які проявляються з певною періодичністю, слід їх зафіксувати на фото чи відео. Фіксувати варто все, що в певний період часу стало незвичним. Також не варто проводити перед прийомом купання, обробки ран, чистки вух та інші маніпуляції, які можуть забрати або в неповній мірі показати клінічну картину захворювання.

Правило 8.

Досить часто йдучи на прийом власники приносять кал та сечу. Як правило, це є зайвим і в більшості випадків принесений матеріал не може досліджуватись так, як відібраний з порушенням стерильності та умов зберігання. Тому слід дочекатись прийому і вже на прийомі лікар роз’яснить, як необхідно відбирати матеріал, зберігати, транспортувати. На прийомі лікар за необхідності проведе необхідні маніпуляції для відбору сечі та калу.