Ультразвукова діагностика

Ультразвукове дослідження - це сучасний і безпечний метод діагностики стану внутрішніх органів. В нашому центрі ультразвукове дослідження виконується на ультразвукових апаратах експертного класу, а лікарі пройшли відповідне навчання і є сертифікованими спеціалістами візуальної діагностики. Записуючи вашого улюбленця на процедуру, наші адміністратори нададуть консультацію по підготовці тварини до діагностики.

В нашому центрі проводиться УЗ діагностика за кількома напрямками. Ультразвукова діагностика органів черевної порожнини, яка має розширений та стандартний профіль. Розширений - сюди входять наступні органи: печінка, селезінка, підшлункова залоза, нирки, сечовий міхур, шлунково-кишковий тракт та лімфатичні вузли черевної порожнини. Стандарт - сюди входять печінка, селезінка, нирки, сечовий міхур. Також проводимо ультразвукове дослідження шлунково - кишкового тракту.

Крім того ми практикуємо проведення екстреної УЗ діагностики травм грудної та черевної порожнини за методиками A-FAST та T-FAST. Провівши даний вид діагностики ми за лічені секунди можемо побачити травми та пов’язані з ними діагнози. Ще одним видом ультразвукового дослідження, яке проводиться в нашому центрі є УЗД серця.  Наші лікарі рекомендують проводити його перед анестезією для виявлення скритих патологій серця, аби уникнути будь-яких ускладнень при проведені анестезії. Ще також ми проводимо вузькопрофільні ультразвукові дослідження - УЗД очного яблука, УЗД щитовидної залози, УЗД нервів та ін.

Унікальним різновидом ультразвукової діагностики в нашому центрі є метод  доплерографії. Дане дослідження дозволяє оцінити швидкість і напрямок кровотоку, опір стінки судин, їх діаметр, виявити перешкоди, що порушують кровообіг. За допомогою доплерографії ми визначаємо кровотік в поверхневих і глибоких судинах, виявляємо тромби в великих судинах, оцінюємо роботу серця.

Окремо хочемо відмітити діагностику вагітності. Технічні можливості обладнання дозволяють нам встановлювати вагітність вже з 17-21 дня. Крім цього ми проводимо моніторинг плода - визначаємо і контролюємо частоту та якість серцебиття та інші проміри для визначення життєздатності плода. Ми також проводимо передродове УЗД для оцінки розміщення плодів, їх життєдіяльності, наявності чи відсутності гіпоксії та післяродове УЗД, яке дає можливість оцінити стан матки в післяродовий період.

Під контролем ультразвуку ми виконуємо багато діагностичних та лікувальних маніпуляцій, зокрема забір проб для аналізу - цистоцентез (забір сечі з сечового міхура через прокол черевної стінки), вмістимого кіст, абсцесів, гематом; блокади нервів перед оперативними втручаннями.