Кастрація

Напевне ви вже знаєте про безліч переваг даної процедури – відсутність небажаного потомства та бажання спарюватись у тварин, відсутність міток та гулянь тощо. Однак кастрація є ще й заходом профілактики багатьох хвороб. Так рання кастрація (з 4 х місячного віку) профілактує виникнення онкопатологій молочних пакетів та достовірно продовжує тривалість життя вашого улюбленця.

Перед операцією тваринам рекомендується проводити обстеження для виявлення прихованих вад, які можуть вплинути на хід операції чи післяопераційний період . Це ультразвукове обстеження серця та аналізи крові.

Операцію ми виконуємо під загальною (тотальною внутрішньовенною чи газовою) анестезією з проведенням епідуральної анестезії. Лише з нею тваринка під час операції буде не лише знерухомлена, а й зовсім не відчуватиме болю. Після операції тварина знаходиться під наглядом лікарів до повного виходу з анестезії. Для власників дуже зручно принести тварину зранку в центр на операцію і залишити її до вечора. Забрати тварину вже прооперовану, повністю у свідомості. Лікар обов’язково проконсультує вас щодо подальшого догляду за вашим улюбленцем.

Особливістю кастрацій в нашому центрі є можливість вибору методу кастрації. Існує класичний спосіб - в цьому випадку відбувається розріз по білій лінії. Інший метод - лапароскопічна кастрація, в ході виконання якої виконується прокол черевної стінки та встановлення складових лапароскопа.
Ми єдині в місті, хто проводить лапароскопічні кастрації. Оскільки вони проводяться на високотехнологічному обладнанні та кваліфікованими фахівцями в галузі ендоскопії. Лапароскопічні кастрації є менш інвазивними та потребують меншого післяопераційного догляду.