Анестезія

Всі оперативні втручання, а також безліч маніпуляцій проводяться різним видом анестезії.  Важливо не лише знерухомити пацієнта, а й знеболити та зробити процедуру максимально безпечною.

Перед проведенням оперативного втручання, тварина проходить передопераційний анестезіологічний огляд, який включає в себе - УЗД серця, аналізи крові, ЕКГ, рентгенографію та інші діагностичні дослідження.

Анестезіологи нашого центру використовують різні види анестезії і мають можливість користуватися широким спектром препаратів, що дозволяє підібрати анестезію необхідну для конкретної тварини, з урахуванням стану її функцій життєдіяльності.

Для проведення анестезії ми використовуємо якісне обладнання - інфузомати, шприцеві дозатори, які використовуємо для точного та контрольованого введення препаратів. Проводимо моніторинг життєвих функцій організму. Саме тому всі операції проводяться із супроводом анестезіолога. 

Ряд операцій потребують епідуральної анестезії - введення анестетика в спинномозковий(епідуральний) простір для максимального знеболення, якого неможливо досягти класичним методом. Нерідко для післяопераційного знеболення проводиться постановка епідурального катетера, що також є унікальним для нашого міста.

Серед унікальних анестезіологічних послуг центру є інгаляційний наркоз, який на сьогоднішній день найбільш безпечний, контрольований та сучасний вид анестезії у ветеринарії.

Для проведення деяких ортопедичних, стоматологічних, офтальмологічних та інших оперативних втручань анестезіолог проводить різні види блокад, зокрема і блокади нервів за допомогою нейростимулятора та під контролем УЗД. 

Ми проводимо інтубацію та за необхідності штучну вентиляцію легень для уникнення можливих ускладнень (зупинки дихання, аспіраційних пневмоній, тощо). Ми також турбуємось про своєчасний вихід з наркозу. Для цього тварині проводимо інфузійну та кисневу терапію, що пришвидшує метаболізм в організмі та швидкий вихід з анестезії. Після операції тварина знаходиться в відділенні інтенсивної терапії під наглядом лікарів до повного виходу з анестезії.