Порядок прийому тварин, запис на прийом

Ветеринарний центр Vet House працює цілодобово. Прийом тварин в період з 09:00 до 20:00 ведеться за попереднім записом, прийом після 20:00 до 09:00 ведеться в порядку живої черги, з можливістю лікарем приймати тварин за ступенем ургентності.  Записатись на прийом можна цілодобово будь-яким зручним для вас способом, а саме: під час особистої присутності в ветеринарному центрі, зателефонувавши на будь який з наших номерів тел.: 097-408-09-69 або 063-671-43-35, написавши нам на тел.: 097-408-09-69 ViberInstagramMessengerелектронну пошту, Google Мій бізнес.

Прийом ургентних тварин, яким необхідна невідкладна ветеринарна допомога, здійснюється позачергово лікарем інтенсивної терапії або лікарем прийому. Стани, які вважаються ургентними мають чіткі критерії. Критерії, по яких визначається ургентність пацієнта.

При запізненні пацієнта більше ніж на 20 хвилин тривалості прийому, лікар може розпочати наступний прийом, а запис пацієнта, який запізнився переноситься на інший час або на інший день за погодження з власником.

Прийом проводиться після укладення договору Про надання ветеринарних послуг, згідно правил внутрішнього розпорядку ветеринарного центру.

Тривалість первинного прийому або консультація вузькопрофільного лікаря триває до 1 годину.  По закінченню прийому лікар видає виписку з історії хвороби, де записаний зі слів власника анамнез, опис клінічного обстеження, діагноз (попередній або остаточний) та рекомендації. Результати лабораторних або інших досліджень можуть бути видані або надіслані пізніше по готовності. Будь-які виписки, результати досліджень можуть бути видані повторно на вимогу власника, за виключенням рентген знімків. Вони зберігаються на протязі 1 місяця.

Оплата виставлених рахунків здійснюється після закінчення прийому.